Etiketler: , | Kategoriler: Etkinlik Emrah Uslu | 25.10.2011 11:05

Bugün size yeni bir topluluğu tanıtmak istiyorum. Yazarlık, sunumlar vb. yollarla katkı verenlerden birisi olduğum topluluğun İstanbul tanıtım etkinliği, 21 Ekim 2011 Cuma günü Microsoft ofisinde gerçekleştirildi. Veritabanı yöneticisi, iş zekası uzmanı, yazılım geliştirici, proje geliştirme uzmanı, CIO, çözüm mimarı, sistem yöneticisi gibi şirketlerin IT departmanlarında farklı katmanlarda çalışan 120'den fazla katılımcı etkinliği dinlemek üzere hazır bulundu. Toplam 9 sunumun yapıldığı lansman, çıkışta katılımcılardan aldığım geri bildirimlere göre oldukça faydalı geçti.

 

SQL Server Öncüleri, küresel olarak faaliyet gösteren SQL PASS topluluğunun Türkiye şubesi olarak çalışmaktadır. Sql ve çevresindeki teknolojiler için Türkçe içerik üretme hedefinde olan topluluk, bu lansmanda akılları ve kalpleri kazandı. Bu güzel başlangıç, topluluktaki herkese daha güzel işler çıkarmak için güç verdi diyebilirim. Aynı zamanda katkıda bulunmak isteyen birçok uzman olduğunu gördüm. Günümüzün çetin çalışma şartlarında gönüllülük esası ile böyle bir iş çıkaran topluluk liderlerini ve katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum. Linkleri hemen aşağıda paylaşıyorum.

http://www.sqlserveronculeri.com

http://www.facebook.com/sqlserveronculeri

   

Yorumlar (2) -

Abdulkadir DOKUYUCU on 30.03.2012 10:51 Allah sizlerden razı olsun, iyiki varsınız, allah sizlere güç kuvvet versin.
Bu seminerlerin videolarını nereden bulabilirim.
SQL 2012 RTM nin ücretsiz sürümünü nereden indirebilirim.
İyi günler dilerim...
Abdulkadir DOKUYUCU on 30.03.2012 10:54 Nacizane bende küçük yazılımlar yazan bir programcıyım, sizlerin sayesinde daha iyi diller öğrenip daha iyi çalışmalar yapacağımı umut ediyorum.
İyiki versınız...
http://www.akdyazilim.com/

Yorum ekle

biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading